Активісту Сергію Стерненку суд дав 7 років і 3 місяці з конфіскацією

Обвинувальний вирок за всіма статтями.

Прямий ефір https://www.facebook.com/viroslavtsiupiak

Екслідера “Правого сектору” Одеси Стерненка позбавили волі на 7 років та 3 місяці з конфіскацією половини майна.


Приморський райсуд Одеси 23 лютого позбавив Сергія Стерненка волі на 7 років і 3 місяців з конфіскацією половини майна та постановив взяти під варту у залі суду, – повідомляє Кий-Інфо.


Прокуратура зверталася раніше до суду з клопотанням призначити Стерненку покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Прокуратура звинувачує підсудного у викраденні жителя Лиманського району Одеси Сергія Щербича, розбої та незаконному зберіганні вогнепальної зброї (ст. 246, 187 та 263 Кримінального кодексу України).


Стерненко заперечував причетність до інкримінованих злочинів, зазначаючи в суді, що кримінальні справи порушені за заявою депутата Лиманської райради від партії “Довіряй ділам” Сергія Щербича в якій він звинувачує у нападі і викрадені заради “300” гривень. При цьому не маючи жодного доказу подібних дій.
Стерненко вважає, що справа проти нього є “політично вмотивованою розправою з боку мера Одеси Геннадія Труханова”.

Щодо звинувачень у незаконному зберіганні зброї, підсудний заявляє, що у 2015 році до нього додому прийшов слідчий з обшуком, під час якого він добровільно видав правоохоронцям пневмат, колекційний ніж і стартовий (шумовий) пістолет. Стерненко наголошував, що в експертизі пістолета (який вільно продається і не потребує дозволу) прямим текстом сказано, що пістолет стартовий. Далі написано, що «експерт МВС викрутив зі ствола втулку і після цього зміг вистрілити гумовими кулями з нього.

Тобто експерт сам зробив із стартового пістолета травмат. Але при цьому він вказав, що зброя стала вогнепальною»