Адвокати Мангера затягують час, – Ініціатива

Адвокати Мангера зірвали відразу 2 заздалегідь запланованих засідання: 26 та 27 жовтня.

Офіційна причина: зайнятість в інших судових засіданнях. Всіх адвокатів, а їх у Мангера щонайменше 5. При тому, що дати судів затверджували ще на початку вересня. І тоді всім п’ятьом вони підходили, – повідомляє ініціатива Хто замовив Катю Гандзюк.

Громадські активісти повідомляють, що причина в іншому і така поведінка адвокатів у цій справі прогнозована, оскільки нинішнього прокурора у справі – Андрія Синюка мають призначити до САП.

Також додають, що Андрій Синюк – провідний прокурор у справі з 2020 року і саме він представляє обвинувачення в суді. Саме він вів досудове розслідування і передавав справу до суду. Саме він може ловити адвокатів на брехні в «режимі реального часу» і не давати вводити суд в оману.

Відповідно після переведення Синюка в САП в генеральній прокуратурі не лишається нікого, хто знає справу Каті і може від прокуратури опонувати вибрикам адвокатів Мангера і Левіна. Звісно це на руку захисту Мангера і Левіна. Адже їхня стратегія на 90 % будується на брехні. Тому вони затягують і намагаються максимально відтягнути розгляд справи, до моменту, коли лапшу з вух судді зможе знімати лише сторона потерпілих, – повідомляє Ініціатива.

Фото: Watchers.Media