Адвокат Порошенка пише про арешт «проданих незалежним журналістам» телеканалів «Прямий» та «5 канал» — ДБР спростовує

10 січня на брифінгу ДБР по справі Порошенка вкотре наголосили, що телеканали «Прямий» та «5 канал» не заарештовані. Це пояснили тим, що арешт накладається тільки на ті активи, які безпосередньо пов'язані з підозрюваним.

За словами спікерки ДБР, брифінг провели для того, щоб уникнути маніпулятивних тверджень про арешт телеканалів, які поширюються в ЗМІ через інформацію про арешт майна колишнього президента. Про це повідомляє Кий-інфо.

При цьому адвокат Порошенка Ігор Головань пише про арешт ДП «ТРК» НБМ – ЗАПОРІЖЖЯ» та ТОВ ТЕЛЕКОМПАНІЯ «АВТОР ТВ», які належать Порошенку. «Ці компанії мають прямий стосунок до трансляції програм опозиційних телеканалів», — написав адвокат в своїй колонці на Українській правді.

В свою чергу, в ДБР нагадали, що арешт активів не забороняє ними користуватися.

Нагадаємо, Петро Порошенко продав телеканали «Прямий» та «5 канал» медіахолдингу «Вільні медіа», який створили незалежні журналісти. Пізніше виявилося, що всі вони пов’язані з Порошенком та партією «Європейська солідарність».

Передача корпоративних прав на канали відбулася 5 листопада, в день підписання президентом «антиолігархічного» закону, який визначає олігарха, як людину, що має власні телеканали.