АДВОКАТ ЛЕВІНА ПОДАВ АПЕЛЯЦІЮ НА РІШЕННЯ ПРО ЕКСТРАДИЦІЮ

Адвокат, найнятий Мангером для Левіна, подав апеляцію на рішення про екстрадицію.

Адвокат, найнятий Мангером для Левіна, подав апеляцію на рішення про екстрадицію.

Херсонський адвокат Ігор Мокін, якого Мангер найняв для Олексія Левіна (Москала) у п’ятницю подав апеляцію в Болгарії на рішення суду міста Бургас (Болгарія), яким було дозволено екстрадицію останнього в Україну.

“Це означає, що Мангер, який каже, що не впливає на Левіна, спочатку відправляє своїх адвокатів до нього в Болгарію, потім наймає іншого додаткового адвоката
Перший адвокат каже: я не буду подавати апеляцію на екстрадицію, тим часом адвокат Мангера: подає апеляцію. Тобто, Левіна ще якийсь проміжок часу не повернуть в Україну, є можливість, що вони скасують апеляцію. В будь-якому випадку це затягування процесу. Бо зараз в Україні адвокати мангера намагаються визнати призупинення кримінального провадження незаконним. А повернення Левіна означає – відновлення кримінального провадження, левін може дати додаткові докази на Мангера.”, – пояснюють громадські активісти з ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк”

Нагадаємо: голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера підозрювали в організації вбивства Катерини ГандзюкЮ, з квітня 2019 року його більше не підозрюють у замовленні вбивства співробітниці міської ради Херсона, активістки Катерини Гандзюк, а підозрюють в організації її побиття.

4 грудня 2018 року екс-генпрокурор Луценко розповів хто про організатора вбивства Катерини Гандзюк.
За словами Луценка, громадянин Олексій Левін відомий у кримінальному світі за прізвиськом Москал-молодший (справжнє прізвище Москаленко). Москал-молодший був засуджений разом зі своїм батьком. Батька засудили до довічного ув’язнення, а Левіна – до 15 років за організацію вбивств та розбійних нападів на водіїв на території Херсонської області. Було доведено, що Левін та його батько причетні до вбивств 15 людей.

Левін скористався законом Савченко і був звільнений достроково. Коли саме це сталося, Луценко теж не сказав.