[:ru]Минфин США опубликовал перечень лиц вошедших в так называемый «кремлевский доклад»[:ua]Мінфін США опублікував перелік осіб, що увійшли до так званої «кремлівської доповіді»[:]

Проти тих, хто згадується у списку, не введуть санкції, але банки США і Європи можуть перестати з ними співпрацювати.

[:ru]

Минфин США опубликовал список российских политиков и бизнесменов, которые имеют связь с Владимиром Путиным  – так называемый «кремлевский доклад», ставший продолжением закона о санкциях подписанного Дональдом Трампом  в августе 2017 года.

В «кремлевском докладе» указаны 210 имен, в том числе 114 российских чиновников, руководителей госкомпаний и 96 олигархов. Сам перечень разделен на четыре части: «Президентская администрация», «Кабинет министров», «Другие высокопоставленные политические лидеры» и «Олигархи». В списке упоминается почти вся администрация президента Путина (43 человека) и правительство России во главе с Медведевым. К «Олигархам» Минфин США отнес всех, чье состояние превышало миллиард долларов. Также в перечне упоминается 19 государственных компаний.

Против тех, кто упоминается в «кремлевском докладе» не станут вводить дополнительные санкции. Но олигархи, попавшие в список, будут подвержены репутационным рискам. BBC отмечает, что банки и организации Европы и США могут перестать сотрудничать с российскими миллиардерами. Некоторые лица из «кремлевского доклада» уже находятся под действием санкций, поэтому на них ограничения будут распространяться и дальше.

Отмечается, что у Минфина США было 180 дней, чтобы  составить перечень всех олигархов, приближенных к Путину, и компаний приближенных к государству. Обнародован лишь фрагмент доклада, другая его часть засекречена.

[:ua]

Мінфін США опублікував перелік політиків і олігархів, які мають зв’язки з Володимиром Путіним – так звану “кремлівську доповідь”, що стала продовженням закону про санкції, підписаного Дональдом Трампом у серпні 2017 року.

У «кремлівській доповіді» зазначено 210 імен, зокрема 114 російських високопосадовців та керівників держкомпаній і 96 олігархів. Сам перелік розділений на чотири частини: «Президентська адміністрація», «Кабінет міністрів», «Інші високопоставлені політичні лідери» і «Олігархи». У нім згадується майже вся адміністрація президента Путіна (43 особи) та уряд Росії на чолі з Медведєвим. До частини «Олігархи» Мінфін США відніс усіх, чиї статки перевищували мільярд доларів. Також у переліку згадується 19 державних компаній.

Йдеться, що проти осіб, які згадуються у «кремлівській доповіді» не будуть вводити додаткові санкції. Втім олігархи, що потрапили до списку, можуть зазнати репутаційних ризиків. BBC зазначає, що банки та організації Європи та США можуть перестати співпрацювати з російськими мільярдерами.  Дехто з «кремлівської доповіді» вже знаходиться під дією санкцій, тож на них обмеження будуть і далі розповсюджуватися.

Зазначається, що Мінфін США мав 180 днів, аби скласти перелік олігархів наближених до очільника РФ, та компаній наближених до держави. Оприлюднений лише фрагмент доповіді, інша його частина засекречена.

[:]