Стріляли у водія Хромова

Зачепило підборіддя водія, загроз життю чи здоров'ю немає.

Учора, 30 жовтня, у водія голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова стріляли. Про це повідомляє Хромов на своїй сторінці у Facebook.

“Вчора я був у службовому відрядженні у м.Вінниця. Їздив поїздом, службове авто залишилось в архівному містечку на Солом’янській 24.В цей час з сусіднього будинку по моєму водію, який перебував поруч з гаражем в архівному містечку, був зроблений постріл (чи декілька)”, – пише голова Державної архівної служби.

Куля чи дріб зачепила підборіддя водія Хромова – Сергія, загрози здоров’ю чи життю немає. Слідчо-оперативна група затримала ймовірного стрільця. Інші обставини встановлюються.

“Я не знаю мотивів людини, яка стріляла. Ні з чим це не пов’язую і прошу не будувати конспірологічних теорій”, – зазначається на сторінці.

Підписуйтесь на наш канал telegram