[:ru]33 атлета будут представлять Украину на XXIII зимних Олимпийских играх в Пхенчхане[:ua]33 атлети представлятимуть Україну на XXIІI зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані[:]

ХХІІI зимові Олімпійські ігри відбудуться у Пхьончхані (Південна Корея) з 9 по 25 лютого 2018 року.

[:ru]

Отмечается, что именно такое количество спортсменов выполнило условия квалификационного отбора международных федераций в зимних видах спорта и вошли в заявку которую утвердил Международный Олимпийский Комитет и Оргкомитет Игр-2018.

Наши олимпийцы будут соревноваться в 9-ти из 15 видов спорта, а именно: в биатлоне (11 спортсменов), фигурном катании (4 спортсмена), санном спорте (6 спортсменов), фристайле (3 спортсмена), лыжных гонках (4 спортсмена), горнолыжном спорте (2 спортсмена), сноубординге (1 спортсмен), скелетоне (1 спортсмен) и лыжном двоеборье (1 спортсмен).

Сообщается, что в течение 2016-2018 годов спортсмены участвовали в лицензионных соревнованиях, набирая необходимые баллы в общий рейтинг. По итогам лицензионного отбора в конце января, международные федерации сформировали итоговый рейтинг, согласно которому были определены квоты для каждой из стран.

[:ua]

Зазначається, що саме така кількість українських спортсменів виконала умови кваліфікаційного відбору міжнародних федерацій з зимових видів спорту і увійшли до заявки яку затвердив Міжнародний Олімпійський Комітет і Оргкомітет Ігор-2018.

Наші олімпійці змагатимуться у 9-ти з 15 видів спорту, а саме: у біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).

Повідомляється, що протягом 2016-2018 років спортсмени брали участь у ліцензійних змаганнях, здобуваючи необхідні бали до загального рейтингу. За підсумками ліцензійного відбору наприкінці січня міжнародні федерації сформували підсумковий рейтинг, відповідно до якого були визначені квоти для кожної з країн.

[:]