[:ru]27 декабря на границе с Украиной будет работать биометрический контроль[:ua]27 грудня на кордоні з Україною працюватиме біометричний контроль[:]

У росіян, які хочуть перетнути український кордон, збиратимуть відбитка пальців.

[:ru]

С 27 декабря на украинско-российской границе будут работать мобильные комплексы биометрического контроля. Они установлены на тех участках, где правонарушители и контрабандисты из России, скорее всего, нелегально въезжают в Украину. Об этом на своей странице Facebook сообщил Зорян Шкиряк  – советник главы МВД Украины Арсена Авакова.

Масштабно по всей украино-российской границе биометрический контроль заработает уже с 1 января 2018 года. По словам политика 157 пунктов пропуска уже оборудованы соответствующей системой биометрического контроля. С этого момента каждый иностранец, в том числе граждане России или стран Евросоюза, будут оставлять отпечатки пальцев и весь комплект биометрических данных.

Впрочем, Зорян Шкиряк также отмечает, что граница между РФ и квази-республиками ДНР и ЛНР остается неконтролируемой. Поэтому никаких гарантий идеальной проверки на этих участках нам дать не могут.

Напомним, в 2015 году россиянам запретили въезд в Украину по внутренним паспортам и прекратили авиационное сообщение с РФ.

[:ua]

З 27 грудня на україно-російському кордоні працюватимуть мобільні комплекси біометричного контролю. Вони встановлені на тих ділянках, де правопорушники та контрабандисти з Росії, найімовірніше, нелегально в’їжджають до України. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив Зорян Шкиряк  – радник голови МВС України Арсена Авакова.

Масштабно по всьому україно-російському кордону біометричний контроль запрацює вже з 1 січня 2018 року. За словами політика 157 пунктів пропуску вже обладнані відповідною системою біометричного контролю. З цього моменту кожен іноземець, зокрема громадяни Росії або країн Євросоюзу, буде залишати відбитки пальців та весь комплект біометричних даних.

Втім, Зорян Шкиряк також зазначає, що кордон між РФ та квазі-республіками ДНР та ЛНР лишається неконтрольованим. Тож жодних гарантій ідеальної перевірки на цих ділянках нам дати не можуть.

Нагадаємо, у 2015 році росіянам заборонили в’їзд до України за внутрішніми паспортами і припинили авіаційне сполучення з РФ.

[:]