“20% від зібраного урожаю віддавати Росії” – нові умови окупантів у Запорізькій області

У смт Чернігівка Запорізької області російські військові провели зібрання підприємців.

Підписуйтесь на нас у telegram

У смт Чернігівка Запорізької області російські військові провели зібрання підприємців та встановили нові умови.

Про це повідомляє Кий-інфо.

“Окупанти сказали, що не потрібно робити виплати в Україну (за інтернет, світло, кредити та інші платежі). Будуть відкривати тут Сбербанк. Говорилося про видачу якихось ліцензій безкоштовно, але податки 20% будуть сплачуватися рашистам потім”, – написала жителька селища.

За товаром наголошують іздити тільки до Криму, але “як показав досвід, цукерки в магазині з рашки просрочені з 2015 року, як і їх сухпайки.”- написала жителька.

Окупанти заявили, що 20% від урожаю з власних ділянок будуть здаватись їм.

Раніше секретарка Чернігівської селищної ради оголосила себе виконуючою обов’зяки мера від окупантів, з якими вона співпрацює. Про це повідомили у Силах оборони Запорізького краю.

Окупанти записали пропагандистський сюжет з колаборанткою, який транслюють на телебаченні Дагестану. На відео Ілона Щипенко, яку називають в.о мера Чернігівки, дякує окупантам за гуманітрану допомогу на фоні російського триколору та червоного прапору. Вона додала, що сподівається на подальшу співпрацю з окупантами.

“Ніякої української гуманітарки немає. А та, що прибула від Дагестану, як говорила наша ілона щипенко, насправді частично українська, скоріш за все з розграбованих!”, – сказала місцева жителька.