175 мільйонів: уряд виділив кошти на посилення охорони українського кордону

Шмигаль не виключає що міграційний дестабілізаційний проєкт може поширитися на українсько-білоруський кордон.

Уряд виділяє 175 млн грн на посилення охорони українського кордону у зв’язку з ускладненням оперативної обстановки на українсько-білоруській ділянці державного кордону. Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на черговому засіданні уряду у середу.

“Розуміючи непросту ситуацію на білорусько-польському кордоні, ми продовжуємо посилювати наші кордони. Не можна виключати, що міграційний дестабілізаційний проєкт може бути поширений на українсько-білоруський кордон. Маємо бути готові до будь-якого сценарію, тому виділяємо 175 млн грн для посилення охоронних заходів українського кордону”, – сказав Шмигаль.

У пояснювальній записці до відповідного проєкту розпорядження КМУ зазнчають, що за інформацією Адміністрації Держприкордонслужби, ситуація на українсько-білоруській ділянці державного кордону значно ускладнилася. Йдеться про межі Волинської, Рівненької, Житомирської та Київської областей, не виключається здійснення протиправних дій іноземцями.

МВС пропонують виділити 175 тис. грн (для Адміністрації Державної прикордонної служби – 66 910, 55 тис. грн, для Національної гвардії – 108 099, 982 тис. грн) для проведення першочергових заходів з ліквідації наслідків цієї надзвичайної ситуації соціального характеру.

Підписуйтесь на наш канал у telegram!

Фото: Вікіпедія