150 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ ДЛЯ УКРАЇНИ – ДОПОМОГА СВІТОВОГО БАНКУ

«Тисячі українських сімей вже мають складнощі із оплатою комунальних послуг через втрату доходів. Пенсіонери не можуть дозволити собі купувати навіть найнеобхідніші ліки та продукти харчування через ріст цін. Важливо допомогти цим людям шляхом прискорення соціальних виплат та підвищення їхньої адресності», - зазначив Алекс Кремер, виконуючий обов’язки Директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України

Рада директорів Світового банку сьогодні затвердила додаткове фінансування у розмірі 150 мільйонів доларів США в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» з метою розширення та вдосконалення соціальної допомоги сім’ям з низьким рівнем доходу, – йдеться на сайті світового банку.

Зазначається, що додаткове фінансування затвердили з метою розширення та вдосконалення соціальної допомоги сім’ям з низьким рівнем доходу.

Підкреслюється, що 50 млн доларів виділять на заходи боротьби з поширенням пандемії COVID-19 (коронавірусу).

“Ці кошти допоможуть збільшити розмір та пришвидшити виплату допомоги в рамках програми державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та програми житлових субсидій. Одноразові виплати будуть також надаватися літнім людям та одержувачам соціальної допомоги у зв’язку з інвалідністю”, – йдеться у прес-релізі.