14 новорічних локацій відкриють у Києві цього місяця

Незабаром розпочнуться монтажні роботи святкових локацій – на Софійській та Контрактовій площах та біля Арки дружби народів. Уже скоро прикрасять всі вулиці та площі. Новорічна ялинка з'явиться у кожному районі.

Із 16 грудня у столиці відкриється 14 новорічних локацій для киян та гостей міста. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, повідомляє kyiinfo з посиланням на КМДА.

«Столична влада вже 7 рік поспіль використовує свій успішний досвід, коли до створення новорічних локацій долучається приватний бізнес. Це, у першу чергу, дозволяє зекономити десятки мільйонів бюджетних коштів, які потребують інші галузі. Водночас таке партнерство дозволяє створити сучасні європейські локації, які є магнітом не тільки для киян, а й для гостей столиці”, – заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що головна ялинка Києва і країни вже два роки поспіль потрапляла до європейського рейтингу найкрасивіших ялинок. Це, за словами заступника голови КМДА, – справжнє визнання співпраці влади з бізнесом.

Цьогоріч влад надала різним командам облаштувати новорічні локації. За словами директорки Департаменту культури КМДА Яни Барінової, це забезпечить якість святкування на найвищому рівні, оскільки реальна конкуренція креативних груп буде високою.

«Цьогоріч ми поставили за мету провести незабутнє та яскраве свято, враховуючи виклики сьогодення, а також потреби всіх соціальних і вікових груп населення», – зазначила Яна Барінова.

Незабаром у КМДА оприлюднять план заходів у столиці.

Підписуйтесь на нас у telegram!

Фото: vgorode.ua