13 громадян РФ намагалися перетнути державний кордон України за підробленими паспортами

На Одещині 12 членів екіпажу іноземного судна пред’явили паспорти, що видані на ТОТ України, а в «Шегинях» прикордонники виявили росіянина з підробленим паспортом Греції.

У пункті пропуску «Морський порт Південний», що в м. Южне, під час оформлення судна під прапором Ліберії на прихід прикордонники Одеського загону виявили 12 членів суднокоманди – усі громадяни РФ, які пред’явили на контроль недійсні документи, а саме – видані в ТОТ АР Крим. Цим іноземцям прикордонники заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки.   

Крім цього, під час паспортного контролю в пункті пропуску «Шегині» у прикордонників Львівського загону виникли сумніви щодо приналежності документа одному з пасажирів мікроавтобуса. 37-річний чоловік прямував до Польщі.

Правоохоронці з’ясували, що паспорт громадянина Греції пред’явнику не належить, також документ виявся підробленим. Згодом іноземець повідомив, що він є громадянином РФ, інформує пресслужба прикордонників.

Чоловіка доставили до прикордонного підрозділу для з’ясування обставин правопорушення та притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності за підроблення документів, печаток, штампів та бланків.

Нагадаємо, що раніше прикордонники заборонили в’їзд до України росіянці та німцю.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform