1 500 000 гривень з Київського бюджету виділено для сестри депутата від ОПЗЖ

Депутат Київради від партії ОПЗЖ Юлія Уласик, яка входить в орбіту впливу одіозного забудовника Вадима Столара, за бюджетний кошт сприяє розвитку бізнесу власної сестри Ганни Яценко під приводом становлення кінного дитячого спорту.

Про це повідомляється в матеріалі Центру медіарозслідувань “Булава”.

Фото: Сестри: Ганна Яценко та Юлія Уласик

Як стало відомо Центру медіарозслідувань “Булава”, на розвиток ГО “Перша благодійна кінна школа “Фрі Райдінг Скул” з бюджету столиці паланується виділити 1 мільйон 497 тисяч гривень. Гроші мають піти на зведення критого манежу на території київського іподрому. Співзасновники громадської організації: рідна сестра Юлії Уласик Ганна Яценко разом з партнеркою Галиною Бродською.

Попри те, що на столичному іподромі існує критий манеж, Ганна Яценко та Галина Бродська, які заснували “благодійну школу”, наголошують на побудові ще одного, де б окремо тренувалися їхні учні.

Фото: кінний манеж

Проект вже отримав схвалення профільних столичних департаментів та комісій, що не могло відбутися без лобіювання депутата  Юлії Уласик та всієї “групи” Столара у Київраді. Адже Уласик входить ще і до робочої групи з напрацювання пропозицій до оновленої редакції положення про громадський бюджет міста Києва

Фото : Звіт  узгодженого проекту 

Під вивіскою громадської організації з голосною назвою “Перша благодійна кінна школа”, ховається цілком бізнесова структура з заробляння грошей. У “благодійній школі” Ганни та Галини 45 хвилинна прогулянка верхи коштує від 500 гривень.  А так звані “спортивні табори” коштують від 3500 гривень за чотири години верхової їзди. Зведення критого манежу дозволить сетрі Уласик збільшити заробітки, бо прогулянки на конях не будуть залежати від погодних умов.

Фото: Прайс-лист Кінної Школи Free Riding Club.

Крім того, Юлія Уласик надала ще один заробіток своїй сестрі. Ганна Яценко разом з Уласик також засновники громадської організації “Відкриті можливості”, яка фінансується з бюджету столиці і діє, як громадська приймальня депутата Київради. Загалом на фінансування роботи громадських приймалень депутатів Київради в бюджеті столиці на 2021 рік передбачено 77 мільйонів 628 тисяч гривень, або 647 тисяч гривень на депутата. 

Юлія Уласик та її “приймальня” вартує столичним платникам податків майже 650 тисяч, але з часу обрання вона проводила особистий прийом громадян не більше 6 разів. Адже, відповідно до особистого звіту Уласик, прийом громадян вона проводить лише в останню п’ятницю місяця. Цікавим є і той факт, що приймальня Уласик розміщується за тією ж самою адресою, що й приймальна ще одного “столарівського сокола” і депутата Київради від ОПЗЖ Михайла Наконечного, якому Центр Медіа розслідувань “Булава” присвятив окреме розслідування “Михайло Наконечний: шлях до зрадника”.