Водій вантажівки порушив ПДР на 8 000 євро, – Укртрансбезпека

Штраф, погоня та блокіратор на колеса – на Донеччині порушник хотів втекти від сплати восьми тисяч євро.

За повідомленням Укртрансбезпеки, у понеділок, 19 квітня, під час здійснення габаритно-вагового контролю на відновленій ділянці дороги Н-08, працівники Східного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки зупинили для перевірки вантажний автомобіль, що перевозив великогабаритний гусеничний екскаватор.

ТЗ рухався з Вінницької області до смт. Новотроїцьке, Донецької області. Вантажівку зупинили для перевірки та за її результатом було встановлено: вага транспорту склала 57,75 т, що на 17,75 т перевищує норму й на додаток водій не мав дозволу на перевезення великогабаритного вантажу.

Тому на підставі виявлених порушень до перевізника застосовано штраф у розмірі 34 000 грн та нараховано плату за проїзд із перевищенням габаритно-вагових норм на 8041 євро. До внесення нарахованої плати подальший рух ТЗ був заборонений.

Фото: facebook.com/DSBT.UA

Тут історія мала б і завершитися. Однак, того ж дня, дочекавшись закінчення роботи вагового комплексу, порушник вирішив самовільно покинути місце зважування. Про втечу повідомили працівники Національної поліції. Інспектори Укртрансбезпеки спільно з поліцією повторно зупинили ТЗ, який встигнув проїхати лише 60 км. За цю відстань перевізник отримав ще 567 євро плати за проїзд“, – зазначили у пресслужбі Укртрансбезпеки, повідомляє видання “Кий-Інфо“.

Читайте також: Громадський транспорт столиці проходить обробку дезінфекційними засобами

Враховуючи небажання перевізника дотримуватись норм чинного транспортного законодавства під час перевезення вантажу – рух транспортного засобу було заблоковано за допомогою блокіраторів на колеса. Рух ТЗ продовжив лише у вівторок, 20 квітня, після внесення нарахованої плати за проїзд.

Фото: facebook.com/DSBT.UA

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Раніше стало відомо, що Укртрансбезпека оштрафувала вантажівки “Великого будівництва” на 116 435 грн.