Підписуйтесь на нас у telegram
Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на етер телемарафону Суспільному
“Прем’єр Грузії Іраклі Гарібашвілі сказав, що треба позбавляти громадянства тих, хто воює в Україні. Це чітка директива з Кремля, аби призупинити потік добровольців”, – сказав командир і засновник “Грузинського легіону” Мамука Мамулашвілі у коментарі Суспільному
На запитання чому “Легіон” бере участь у війні на боці України Мамулашвілі відповідає, що вони уособлюють волю грузинського суспільства. Адже, за його словами сьогоднішній уряд Грузії “колаборантсько-проросійський”.
“Грузинський народ має право надсилати своїх “послів” у дружні країни. Україна також є стратегічним партнером Грузії. Україна врятувала сотні тисяч грузинських біженців в 1990-х роках під час російської агресії. Ми добре це пам’ятаємо”, – каже Мамулашвілі.
*Добровольчий батальйон “Грузинський легіон” було створено у 2014 році після початку збройної агресії Росії на Донбасі.
З лютого 2016 року “Грузинський легіон” став частиною українського війська. Грузини стали першими іноземцями, які офіційно увійшли до складу ЗСУ.