Україна взяла участь у міжнародній платформі з протидії кіберзлочинності

За словами заступника Секретаря РНБО України, наша держава докладає значних зусиль до боротьби з кіберзлочинністю, зокрема, з ransomware-атаками.

Україна стала однією з 30 країн-учасниць міжнародної платформи “Counter Ransomware Initiative”, де обговорювались питання координації зусиль із протидії кіберзлочинам. Про це повідомляє Рада національної безпеки і оборони України на своїй сторінці у Facebook.

“13-14 жовтня ц.р. з ініціативи Ради національної безпеки США була проведена перша зустріч міжнародної платформи “Counter Ransomware Initiative” в онлайн-форматі. Платформа об’єднала очільників та представників кібербезпекових відомств 30 країн світу для обговорення подальшого поглиблення співпраці та спільної координації зусиль із протидії кібератакам із вимагання коштів (ransomware-атакам) та іншим видам кіберзлочинності, включаючи відмивання коштів через криптовалюти”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Україну на міжнародному заході представили заступник Секретаря РНБО Сергій Демедюк та керівник Управління забезпечення діяльності Національного координаційного центру кібербезпеки (НКЦК) Апарату РНБО Сергій Прокопенко.

У вітальному слові Демедюк заявив, що Україна підтримує ініціативу США Counter Ransomware Initiative, та запевнив у готовності “розширювати співпрацю з партнерами як на двосторонньому, так і на багатосторонньому рівнях для досягнення її цілей”.

Як відомо, 14 травня на засіданні РНБО ухвалила Стратегію розвитку кібербезпеки на наступні п’ять років. 26 серпня Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 14 травня “Про невідкладні заходи з кібероборони держави”.

Підписуйтесь на наш канал telegram