Україна та Франція підписали чотири міжурядові угоди на суму 1 мільярд 300 мільйонів євро

Підписання важливих документів стало результатом тривалої та ефективної роботи Україно-Французької комісії з питань економічного співробітництва, яку очолює з української сторони міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Чотири підписані міжурядові угоди передбачають:


Оновлення парку вантажних електричних локомотивів АТ «Укрзалізниця». Очікується постачання 130 електровозів: 80 двосистемних, 50 – односистемних машин. Вартість проєкту – 882,5 мільйони євро.

Очікується створення до 7 тисяч нових робочих місць. Посилення захисту населення України від надзвичайних ситуацій, а саме спільне виробництво 370 одиниць машин-підйомників для роботи рятувальників на висоті, яких критично не вистачає для пожежників ДСНС України. Вартість реалізації Угоди становитиме 300 мільйонів євро, – повідомляє Кий-інфо з посиланням на МВС.


Проєкт з покращення постачання води в Луганській області, шляхом побудови нових станцій та мереж питної води. Понад 20 населених пунктів області будуть забезпечені якісною водою. Вартість – 70 мільйонів євро.


Проєкт з будівництва ефективної системи водозабезпечення у Києві. Очікується покращення якості питної води в столиці для понад 25% місцевих жителів. Вартість Угоди – 70 мільйонів євро.