Україна без шансів поступилася Англії

Захисна тактика, обрана на гру головним тренером нашої збірної не виправдала себе, тому що вже на 4-й хвилині нападник англійської збірної Кейн забив м'яч у ворота українського голкіпера.

Збірна України програла матч 1/4 Євро-2020 команді Англії та припинила свій виступ на європейському футбольному турнірі. На жаль дива не сталося і команда Андрія Шевченка підтвердила передбачення англійських ЗМІ, які прогнозували легку перемогу своїй збірній.

Захисна тактика, обрана на гру головним тренером нашої збірної не виправдала себе, тому що вже на 4-й хвилині нападник англійської збірної Кейн забив м’яч у ворота українського голкіпера, повідомляє kyiinfo.

Потрібно зазначити, що зіграні 120 хвилин проти шведів далися взнаки. Втома та навантаження від великої кількості матчів за короткий період почали впливати на гравців, через що наші футболісти почали отримувати травми.

Після пропущеного голу, Україна намагалася створити небезпечні моменти та зрівняти рахунок, але надійна гра англійських захисників не дозволила забити хоча б один гол. У другому таймі родоначальники футболу ще тричі вразили ворота Георгія Бущана, закріпивши фінальний результат матчу 0:4 на табло Олімпійського стадіону у Римі.

Не дивлячись на негативний результат, грою українських збірників можна пишатися. Головна команда країни залишає Євро-2020 з високо піднятою головою та вдячністю вболівальників. Англія своєю чергою відправляється до півфіналу, де зіграє зі збірною Данії, 7-го липня у Лондоні.