У Тбілісі відбуваються масові протести після ухвалення грузинським парламентом закону про іноземних агентів у першому читанні.
Підписуйтесь на нас у telegram
Цей закон вимагає від будь-яких організацій, які отримують понад 20% фінансування з-за кордону, зареєструватися як іноземні агенти, інакше їм загрожують штрафи.
Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Reuters.
Після ухвалення закону в центі Тбілісі почалися протести. Перед будівлею парламенту у Тбілісі сутичка протестуючих із силовиками: проти учасників застосовують сльозогінний газ та водомети.
Посольство США в Тбілісі назвало рішення про схвалення законопроєкту «чорним днем для демократії Грузії».
Президентка Грузії підтримала протестувальників, і заявила, що накладе вето на закон про “інагентів”.
“Звертаюся до вас, до тих, хто сьогодні ввечері стоїть на Руставелі, як я стояла сама багато разів. Я поруч із вами, тому що ви представляєте вільну Грузію. Країну, яка належить до вільної Європи і ніхто не зможе її забрати. Цей закон нікому не потрібен, він написаний під диктовку Москви”, — заявила Зурабішвілі, яка зараз перебуває в США з робочим візитом.