[:ru]Воскресный «Марш за импичмент». Как это происходило?[:ua]Недільний «Марш за імпічмент». Як це відбувалося?[:]

10 грудня у Києві пройшла акція «Марш за імпічмент». У ній взяли участь близько 2,5 тисяч чоловік. Інших провокацій, окрім розбитої вітрини фабрики «Roshen», не було.

[:ru]

Как проходила акция?

Марш начался в полдень у парку Шевченка. Протестующие прошли по Крещатику до Майдана Независимости, где и состоялся митинг. На акции выступила жена Саакашвили Сандра Рулофс и призвала митингующих «ничего не бояться» и «не сдаваться».

По данным полиции на марш пришли 2,5 тысячи человек. В то же время организаторы  говорят о 10 тысячах участников. Порядок поддерживала тысяча правоохранителей и нацгвардейцев.

Результат пошуку зображень за запитом "Сандра Рулофс"

Завершился митинг у здания Генеральной прокуратуры. После этого часть участников протестов пошла к СИЗО СБУ, где находился Саакашвили.

За что стояли митингующие?

Главными требованиями организаторов марша были: импичмент Президента, «общее изменение системы власти» в государстве и освобождение экс-президента Грузии Саакашвили из-под ареста. На акции звучали лозунги «Импичмент», «Революция», «Киев вставай», «Нет коррупции, нет Порошенко», «Мише волю».

Результат пошуку зображень за запитом "марш за імпічмент"

Генерального прокурора Украины Юрия Луценко участники акции называли «предателем майдана» и также требовали его отставки. Некоторые призвал прекратить преследование против директора НАБУ Артема Сытника.

Были какие-то провокации?

Организаторы отметили, что их акция мирная и они не планируют захватывать ни одного здания. Полиция также о серьезных инцидентах не сообщала. В то же время соратник Саакашвили Давид Сакварелидзе угрожал «радикальными действиями», если Саакашвили не отпустят.

Результат пошуку зображень за запитом "марш за імпічмент roshen"

Также около СИЗО, где держат Саакашвили, неизвестные разбили витрину магазина Roshen. Организаторы марша заявили, что это были действия провокаторов.

[:ua]

Як проходила акція?

Марш розпочався опівдні у парку Шевченка. Протестувальники ходою пройшли Хрещатиком до Майдану Незалежності, де відбувся мітинг. На акції виступила дружина Міхеіла Саакашвілі Сандра Рулофс і закликала мітингувальників «нічого не боятися» та «не здаватися».

За даними поліції на марш прийшли 2,5 тисячі людей. У той самий час організатори акції говорять про 10 тисяч учасників. Порядок підтримувала тисяча правоохоронців та нацгвардійців.

Результат пошуку зображень за запитом "Сандра Рулофс"

Завершився мітинг біля будівлі Генеральної прокуратури. Після цього частина учасників протестів пішла до СІЗО СБУ, де знаходився Саакашвілі.

За що стояли мітингувальники?

Головними вимогами організаторів маршу були: імпічмент діючого Президента України, «загальна зміна системи влади» в державі та звільнення екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі з під арешту. На акції лунали гасла «Імпічмент», «Революція», «Київ вставай», «Ні корупції, ні Порошенку», «Михайлові  волю».

Результат пошуку зображень за запитом "марш за імпічмент"

Генерального прокурора України Юрія Луценка учасники акції називали «зрадником Майдану» та вимагали його відставки. Дехто закликав припинити переслідування проти директора НАБУ Артема Ситника.

Чи були якісь провокації?

Організатори наголошували, що їхня акція мирна і вони не планують захоплювати жодної будівлі. Поліція також про серйозні інциденти не повідомляла. Втім соратник Саакашвілі Давид Сакварелідзе погрожував «радикальними діями», якщо Саакашвілі не відпустять.

Результат пошуку зображень за запитом "марш за імпічмент roshen"

Також біля СІЗО, де утримують Саакашвілі, невідомі розбили вітрину магазину «Roshen». Організатори маршу заявили, що це були дії провокаторів.

[:]