НАЗК розпочало повну перевірку декларацій 88 посадовців, серед яких міністри, їхні заступники, народні депутати, судді вищих судів
Насамперед НАЗК перевірятиме декларації Президента України, Прем’єр-міністрів, міністрів та їхніх заступників, суддів вищих судів, керівників Офісу Генерального прокурора та Служби безпеки України, народних депутатів.
- Маркарова Оксана Сергіївна, Міністр фінансів України (2018–2020)
- Заболотний Геннадій Вадимович, заступник Міністра Кабінету Міністрів України (2020)
- Бойко Юрій Миколайович, заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України
- Демченков Ярослав Сергійович, заступник Міністра енергетики України з питань європейської інтеграції
- Іващенко Валерій Володимирович, Перший заступник Міністра з питань сратегічних галузей промисловості України
- Немілостівий Віталій Олександрович, заступник Міністра з питань сратегічних галузей промисловості України
- Короткевич Микола Євгенович, суддя Верховного Суду України
- Селіваненко Володимир Павлович, суддя Верховного Суду
- Могильний Олег Павлович, суддя Верховного Суду
- Касько Віталій Вікторович, Перший заступник Генерального прокурора (2019-2020)
- Чумак Віктор Васильович, заступник Генерального прокурора (2019-2020)
- Якубовський Максим Вікторович, заступник Генерального прокурора
- Бондар Михайло Леонтійович, народний депутат України
- Колтунович Олександр Сергійович, народний депутат України
- Костін Андрій Євгенович, народний депутат України
- Крейденко Володимир Вікторович, народний депутат України
- Нікітіна Марина Вікторівна, народний депутат України
- Саладуха Ольга Валеріївна, народний депутат України
- Дніпров Олексій Сергійович, керівник Апарату Офісу Президента України
- Бабіков Олександр Петрович, Перший заступник Директора Державного бюро розслідувань (2020)
- Процишен Марія Вікторівна, Державний уповноважений Антимонопольного комітету України
- Гатаулліна Олена Аухатівна, Секретар Центральної виборчої комісії
- Корнійчук Сергій Петрович, Начальник Генерального штабу Збройних Сил України
- Перевезенцев Олексій Юрійович, Державний секретар Міністерства молоді та спорту
- Біденко Артем Ігорович, Державний секретар Міністерства культури та інформаційної політики
- Заяць Андрій Іванович, Державний секретар Міністерства закордонних справ України
- Кузьович Василь Степанович, Голова Державного агентства лісових ресурсів України
- Мірошніченко Олег Миколайович, заступник Голови Державної регуляторної служби України
- Рябцева Наталія Сергіївна, заступник Голови Національно служби здоров’я України
- Ченчик Вадим Миколайович, заступник Голови Державної прикордонної служби України
- Радов Денис Георгійович, заступник Голови Державної служби експортного контролю
- Шайтан Олександр Вікторович, заступник Голови Державної служби експортного контролю
- Лев Михайло Олександрович, Перший заступник Державного космічного агентства України
- Руденко Олексій Олексійович, заступник Голови Національної поліції України
- Котов Павло Володимирович, Перший заступник Голови Державного агентства резерву України (поза штатом)
- Овчаренко Ірина Іванівна, Перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби
- Болоховець Юрій Віталійович, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України
- Боднар Роман Валерійович, Перший заступник Голови Державної інспекції енергетичного нагляду України
- Данилишин Богдан Михайлович, Голова Ради Національного банку України
- Щербакова Олена Анатоліївна, Член Ради Національного банку України
- Ричаківська Віра Іванівна, Член Ради Національного банку України
- Мороз Юлія Анатоліївна, Перший заступник Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру
- Бодров Єгор Євгенович, заступник Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру
- Смілий Іван Віталійович, Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру
- Ліщук Тарас Олегович, інспектор служби інспекторів Вищої ради правосуддя
- Талько В’ячеслав Валентинович, інспектор служби інспекторів Вищої ради правосуддя
За отриманими заявами:
- Шефер Олександр Михайлович, Перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області
- Мар’янський Олександр Сергійович, директор КП «Добропільський міський трансопорт»
- Даруга Олександра Олександрівна, головний спеціаліст відділу політики сервісних центрів Управління комунікації ГСЦ МВС
- Бідненко Олексій Юрійович, старший інспектор відділу протидії кіберзлочинам в Київській області Київського управління ДКП Національної поліції України
- Рязанцев Іван Михайлович, депутат Дніпропетровської обласної ради
- Кучер Олексій Володимирович, голова Харківської обласної державної адміністрації
- Антов Трифон Данилович, депутат Одеської обласної ради
- Сокол Анна Петрівна, адміністратор відділу надання адміністративних послуг Новгород-Сіверської міської ради (орган місцевого самоврядування)
- Улізько Станіслав Васильович, депутат Подільської районної у м. Полтава ради
- Прищепа Павло Іванович, депутат Компаніївської селищної ради Компаніївського району Кіровоградської області
- Новак Олексій Леонтійович, депутат Білозерської районної ради Херсонської області
- Козлюк Олександр Петрович, старший державний інспектор Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки
- Давимука Василь Богданович, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та туризму Івано-Франківської РДА
- Мар’євич Костянтин Михайлович, начальник відділу забезпечення роботи Міністра, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства
- Селезньов Євген Анатолійович, заступник начальника управління – начальник відділу оперативного чергування охорони і режиму в Одеській області управління забезпечення охорони та режиму Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України
- Мірошниченко Ігор Михайлович, депутат Київської міської ради
- Редька Микола Олександрович, депутат Білопільської сільської ради
- Халецький Сергій Володимирович, заступник начальника ДП «Укрводшлях»
- Нестеренко Сергій Анатолійович, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Одеського національного політехнічного університету
- Отарашвілі Юлія Володимирівна, старший інспектор Управління інформаційно-аналітичної підтримки Головного Управління Національної Поліції в Дніпропетровській області
- Вовчанська Лілія Степанівна, головний державний інспектор Галицької митниці Держмитслужби
- Колодій Вікторія Валеріївна, старший державний інспектор Південного управління у м.Одесі ГУ ДПС в Одеській області
- Морозіков Олексій Юрійович, начальник ВППП Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області
- Лазаренко Віталій Іванович, в.о. старости Сонячненського старостинського округу Чернеччинської сільської ради Сумської області
- Орленко Ігор Миколайович, заступник Голови Державної фіскальної служби України
- Максичка Юрій Іванович, депутат Лебединської міської ради
- Камінчук Володимир Володимирович, старший державний інспектор митного посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби
- Петровський Віктор Карлович, завідувач сектору державного ринкового нагляду – старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу
- Рогожин Дмитро Володимирович, директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради
- Коляда Олександр Володимирович, головний спеціаліст відділу племінної справи у тваринництві управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрної політики Міністерства розвитку економіки
- Цвіліховський Олександр Леонідович, депутат Веселівської районної ради Запорізької області
- Христан Тетяни Василівни, депутат Загвіздянської сільської ради Івано-Франківської області.
- Кошка Євген Миколайович, заступник директора Обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго»
- Бордунова Інга Володимирівна, заступник директора Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт»
- Огороднійчук Василь Петрович, начальник відділу організації управління майном та обліку Управління забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
- Захарчук В’ячеслав Михайлович, депутат сільської ради
- Зеленчук Василь Васильович, перший заступник голови Херсонської обласної ради
- Полозов Віктор Олександрович, депутат Черкаської обласної ради
- Строкань Володимир Іванович, голова Бориспільської РДА
- Погребняк Олена Геннадіївна, начальник ГУ ДМС України в Одеській області
- Кузьмик Віталій Григорович, заступник начальника Відділу технічної охорони Управління поліції охорони в Київській області
- Чеснокова Валентина Валеріївна, начальник Київського міського відділу державної реєстрації шлюбів Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції