Проросійські блогери перекручують українські слова заради лайків у TikTok

Громадяни України доволі чітко дали зрозуміти блогерам, що ображати та перекручувати українську мови заради власного заробітку та популярності вони не дозволять.

У соціальній мережі TikTok з’явилося відео, на якому росіяни висміюють українську мову, використовуючи вигадані слова, щоб збільшити кількість переглядів свого відео.

Потрібно зазначити, що не досить обізнаний в іноземних мовах московський дует досяг своєї першочергової мети, відео лайкнуло понад 640 тисяч людей.

@rodnoy_dom

Роднульки, напишите в комментариях эти же слова на своём языке ♥️ #rodnoydom

♬ Азамат Айталиев (TikTok song) – Kbbeatz

Але на додачу до своєї популярності, сторінку відвідали й громадяни України, які доволі чітко дали зрозуміти блогерам, що ображати та перекручувати українську мови заради власного заробітку та популярності вони не дозволять, інформує kyiinfo.

Користувачі мережі висловили все, що думають про блогерів та запропонували надіслати скаргу у службу підтримки TikTok.

Пам’ятаєте фейкові слова: спалахуйка (запальничка), міжповерховий дротохід (ліфт), передринькувач (важіль передач), пісюнковий злодій (ґвалтівник), бачик (телевізор), гумовий нацюцюрник (презерватив), штрикалка (медсестра), піхвознавство (гінекологія), розчепірка (парасолька)?

Їх немає в жодному офіційному словнику. Це народна творчість. Ці та багато інших слів вигадали заради сміху. Найчастіше їх можна зустріти в україноненависницьких дописах.

Підписуйтесь на наш канал https://t.me/kyiinform