Site icon Кий-інфо

[:ru]Итоги G20[:ua]Підсумки G20[:en]Підсумки G20[:]

[:ru]В целом же странам “Большой двадцатки” удалось достичь результатов по всем вопросам, заявила Меркель, комментируя итоги саммита в Гамбурге.

“К сожалению, мы не смогли прийти к консенсусу”, – сказала Меркель относительно темы климата, но отметила как позитив то, что удалось достигнуть согласия в том, как отразить это заключительном коммюнике.

Разногласия нашли отражение в документе таким образом, что позиции США и 19 остальных государств разделены. Работа над 30-страничным документом продолжалась всю ночь и вплоть до полудня субботы.

При этом канцлер отметила, что “очень рада” тому, что остальные 19 руководителей, за исключением президента США, едины в поддержке Парижского соглашения, в том, что оно необратимо и что надо как можно скорее и полнее выполнять свои обязательства по сокращению выбросов и другие. Ожидается, что будет подготовлен Гамбургский план действий. Что касается США, то 19 стран, как записано, “приняли к сведению” позицию Вашингтона.

В вопросе о свободной торговле лидеры G20 согласились сохранить открытость рынков и отметили важность борьбы с протекционизмом и несправедливыми торговыми методами, при этом подчеркнув необходимость развития торговли на основе международных правил. Они признали, что совместной торговлей можно большего достичь, чем по одному, что развитие должно быть инклюзивным и благами глобализации должны пользоваться все.

В коммюнике также говорится о том, что международная финансовая архитектура после кризиса значительно улучшилась, но надо продолжать работу над укреплением этой тенденции.

Кроме того, на саммите Президент США Дональд Трамп, премьер-министр Японии Синдзо Абэ и лидер Южной Кореи Мун Чжэ Ин во время встречи в Гамбурге договорились активизировать усилия по давлению на КНДР с целью уменьшения ракетно-ядерной угрозы с ее стороны. Об этом говорится в совместном заявлении, обнародованном Госдепартаментом США после встречи трех лидеров в Гамбурге на полях саммита “Большой двадцатки”.

“Президент Трамп, президент Мун и премьер-министр Абе приняли решение призвать Совбез ООН к скорейшему принятию новой резолюции с дополнительными санкциями, чтобы продемонстрировать КНДР, что существуют серьезные последствия для ее действий, направленных на дестабилизацию, провокации и эскалацию”, – подчеркивается в документе.

Лидеры призвали международное сообщество немедленно и в полной мере выполнить все резолюции Совета Безопасности ООН и принять меры для прекращения экономических отношений с КНДР. Кроме того, в заявлении содержится отдельный призыв к странам, которые граничат с Северной Кореей, убедить режим Пхеньяна отказаться от угрожающего и провокационного поведения и немедленно прекратить программу разработки баллистических ракет.

В то же время на встрече достигнуто договоренности об укреплении трехстороннего альянса и продолжении развития сотрудничества в отрасли безопасности, учитывая угрозу со стороны КНДР.

“Президент Трамп подтвердил беспрекословную благосклонность Соединенных Штатов защищать Республику Корея и Японию, используя полный спектр своих обычных и ядерных возможностей”, – подытоживается в трехстороннем заявлении.

Тем не менее, это не единственное, что звучало рядом с именем Президента США. Президент США Дональд Трамп и российский лидер Владимир Путин имели короткую встречу с рукопожатием перед началом саммита G-20 в Гамбурге, причем глава Белого дома не скрывал позитивного настроения.

“Трамп и Путин перед официальным заседанием “Большой двадцатки” коротко поздоровались и пожали руки”, – отмечает источник.

[:ua]Канцлер ФРН Ангела Меркель рада, що вдалося досягти єдності з питання торгівлі на зустрічі в верхах G20 і засмучена відсутністю такої єдності з клімату. В цілому ж країнам “Великої двадцятки” вдалося досягти результатів з усіх питань, заявила Меркель, коментуючи підсумки саміту в Гамбурзі.

“На жаль, ми не змогли дійти консенсусу”, – сказала Меркель щодо теми клімату, але зазначила як позитив те, що вдалося досягти згоди в тому, як відобразити це в заключному комюніке.

Розбіжності знайшли відображення в документі таким чином, що позиції США та 19 інших держав розділені. Робота над 30-сторінковим документом тривала всю ніч і аж до полудня суботи.

При цьому канцлер зазначила, що “дуже рада” тому, що інші 19 керівників, за винятком президента США, єдині в підтримці Паризької угоди, в тому, що вона є незворотньою і що треба якомога швидше і повніше виконувати свої зобов’язання щодо скорочення викидів та інші. Очікується, що буде підготовлений Гамбурзький план дій. Що стосується США, то 19 країн, як записано, «взяли до відома» позицію Вашингтона.

У питанні про вільну торгівлю лідери G20 погодилися зберегти відкритість ринків і наголосили на важливості боротьби з протекціонізмом і несправедливими торговельними методами, при цьому наголосивши на необхідності розвитку торгівлі на основі міжнародних правил. Вони визнали, що спільною торгівлею можна більшого досягти, ніж по одному, що розвиток повинен бути інклюзивним та благами глобалізації повинні користуватися всі.

У комюніке також йдеться про те, що міжнародна фінансова архітектура після кризи значно покращилася, але треба продовжувати роботу над зміцненням цієї тенденції.

Крім того, на саміті Президент США Дональд Трамп, прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе й лідер Південної Кореї Мун Чже Ін домовились активізувати зусилля щодо тиску на КНДР з метою зменшення ракетно-ядерної загрози з її боку. Про це йдеться у спільній заяві, оприлюдненій Держдепартаментом США після зустрічі трьох лідерів у Гамбурзі на полях саміту “Великої двадцятки”.

“Президент Трамп, президент Мун і прем’єр-міністр Абе ухвалили рішення закликати Радбез ООН до якнайшвидшого ухвалення нової резолюції з додатковими санкціями, аби продемонструвати КНДР, що існують серйозні наслідки для її дій, спрямованих на дестабілізацію, провокації та ескалацію”, – наголошується в документі.

Лідери закликали міжнародну спільноту негайно та повною мірою виконати всі резолюції Ради Безпеки ООН та вжити заходів для припинення економічних відносин з КНДР. Крім того, в заяві міститься окремий заклик до країн, що межують з Північною Кореєю, переконати режим Пхеньяна відмовитися від загрозливої та провокаційної поведінки та негайно припинити програму розробки балістичних ракет.

Водночас на зустрічі досягнуто домовленості про зміцнення тристороннього альянсу та продовження розвитку співробітництва в галузі безпеки з огляду на загрозу з боку КНДР.

“Президент Трамп підтвердив беззаперечну прихильність Сполучених Штатів захищати Республіку Корея і Японію, використовуючи повний спектр своїх звичайних та ядерних можливостей”, – підсумовується в тристоронній заяві.

Тим не менш, це не єдине, що лунало поруч з іменем Президента США. Дональд Трамп і російський лідер Володимир Путін мали коротку зустріч із рукостисканням перед початком саміту G-20 у Гамбурзі, причому глава Білого дому не приховував позитивного настрою.

“Трамп і Путін перед офіційним засіданням “Великої двадцятки” коротко привіталися й потиснули руки”, – зазначає джерело.

[:en]
Канцлер ФРН Ангела Меркель рада, що вдалося досягти єдності з питання торгівлі на зустрічі в верхах G20 і засмучена відсутністю такої єдності з клімату. В цілому ж країнам “Великої двадцятки” вдалося досягти результатів з усіх питань, заявила Меркель, коментуючи підсумки саміту в Гамбурзі.
“На жаль, ми не змогли дійти консенсусу”, – сказала Меркель щодо теми клімату, але зазначила як позитив те, що вдалося досягти згоди в тому, як відобразити це в заключному комюніке.   Розбіжності знайшли відображення в документі таким чином, що позиції США та 19 інших держав розділені. Робота над 30-сторінковим документом тривала всю ніч і аж до полудня суботи. При цьому канцлер зазначила, що “дуже рада” тому, що інші 19 керівників, за винятком президента США, єдині в підтримці Паризької угоди, в тому, що вона є незворотньою і що треба якомога швидше і повніше виконувати свої зобов’язання щодо скорочення викидів та інші. Очікується, що буде підготовлений Гамбурзький план дій. Що стосується США, то 19 країн, як записано, «взяли до відома» позицію Вашингтона. У питанні про вільну торгівлю лідери G20 погодилися зберегти відкритість ринків і наголосили на важливості боротьби з протекціонізмом і несправедливими торговельними методами, при цьому наголосивши на необхідності розвитку торгівлі на основі міжнародних правил. Вони визнали, що спільною торгівлею можна більшого досягти, ніж по одному, що розвиток повинен бути інклюзивним та благами глобалізації повинні користуватися всі. У комюніке також йдеться про те, що міжнародна фінансова архітектура після кризи значно покращилася, але треба продовжувати роботу над зміцненням цієї тенденції. Крім того, на саміті Президент США Дональд Трамп, прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе й лідер Південної Кореї Мун Чже Ін домовились активізувати зусилля щодо тиску на КНДР з метою зменшення ракетно-ядерної загрози з її боку. Про це йдеться у спільній заяві, оприлюдненій Держдепартаментом США після зустрічі трьох лідерів у Гамбурзі на полях саміту “Великої двадцятки”. “Президент Трамп, президент Мун і прем’єр-міністр Абе ухвалили рішення закликати Радбез ООН до якнайшвидшого ухвалення нової резолюції з додатковими санкціями, аби продемонструвати КНДР, що існують серйозні наслідки для її дій, спрямованих на дестабілізацію, провокації та ескалацію”, – наголошується в документі. Лідери закликали міжнародну спільноту негайно та повною мірою виконати всі резолюції Ради Безпеки ООН та вжити заходів для припинення економічних відносин з КНДР. Крім того, в заяві міститься окремий заклик до країн, що межують з Північною Кореєю, переконати режим Пхеньяна відмовитися від загрозливої та провокаційної поведінки та негайно припинити програму розробки балістичних ракет. Водночас на зустрічі досягнуто домовленості про зміцнення тристороннього альянсу та продовження розвитку співробітництва в галузі безпеки з огляду на загрозу з боку КНДР. “Президент Трамп підтвердив беззаперечну прихильність Сполучених Штатів захищати Республіку Корея і Японію, використовуючи повний спектр своїх звичайних та ядерних можливостей”, – підсумовується в тристоронній заяві. Тим не менш, це не єдине, що лунало поруч з іменем Президента США. Дональд Трамп і російський лідер Володимир Путін мали коротку зустріч із рукостисканням перед початком саміту G-20 у Гамбурзі, причому глава Білого дому не приховував позитивного настрою. “Трамп і Путін перед офіційним засіданням “Великої двадцятки” коротко привіталися й потиснули руки”, – зазначає джерело.
[:]
Exit mobile version