Лєнінський путь будівників Кроворосії

Нещодавно, ні сіло, ні впало, якийсь Лєонід Калашніков, що працює в Держдумі головою комітету у справах СНД, європейської інтеграції та зв’язків зі співвітчизниками, заявив: «Якщо до цього серйозно ставитися, треба буде повернути пів-України сьогоднішньої в Росію, а не тільки Крим. Бо і Харків, і Дніпропетровськ, і Донбас до створення Радянського Союзу не були у складі України». Так держдумівець прокоментував заяву директора Українського інституту національної пам’яті Володимира В`ятровича про визнання «більшовицької та комуністичної окупації». Але про це згодом, а зараз до головного.

Знаєте, чому падають російські космічні ракети на старті? Бо їх будують криворукі інженери,  запускають петеушники-трієчники, а освячують попи-сектанти.

Як пояснив віце-прем’єр Дмітрій Рогозін, носія, що вивів на підводну океанічну орбіту аж дев’ятнадцять російських супутників, мали запускати з Байконуру, але вирішили пальнути з «Восточного». За півтора роки це був би аж другий запуск із розрекламованого нового диво-космодрому. Ракету перевезли на «Восточний», але стартові розрахунки були «прив’язані до Байконуру», по-школярськи виправдався російський чиновник. Так, ніби йшлося про запуск паперового літачка на уроці….

Як тут не згадати, що кілька років тому при монтажі ракети, російські складальники переплутали датчики орієнтування. І замість того, щоб прошити небесну твердь, корабель дав сторчака в землю. Підводні орбіти росіяни давно освоїли, настала черга для підземних?!

Такі ж малограмотні політики керують і російською державою. Бо не знають, що Україна утворювала у 1924 році Радянський Союз практично у нинішніх кордонах, разом з Дніпропетровськом, Донбасом і Харковом, який на той час був столицею. Правда, без Криму, зате із Таганрозьким округом, що його пізніше росіяни по-братськи відрізали собі. А у ньому, за тогочасними переписами, мешкало 70 відсотків українців!

То чи ходив держдумівець Леонід Калашніков у російську школу і чи вигриз граніт науки хоча б на трійку? А може, як його літературний тезка-купець, навчився лише гендлювати крамом? Схоже, що саме так. Бо оці безкінечні «стєнанія» «нєдорслєй»  рогозінського зразка про польоти на Марс і походи на Новоросію, що Україна щось має віддати, то все мантри для сьогоднішніх школярів-хунвейбінів, які вчаться за настановами Владіміра Путіна.

За радянських часів наука базувалася на «Кратком курсе истории ВКП(б)», написаному «ученим»  Іосифом Сталіним.  Проте, нинішнім росіянам продовжують «по-совєцькі» промивати мізки, замінивши комуністичну риторику на імперський «слог».  Раніше була більшовицька Донецько-Криворізька республіка, а нині вилізла путінська Кроворосія. Нічого нового чи особистого. Лише продажний бізнес від політики та манери і кривляння новоспечених купців «калашнікових».

То ж не дивно, що після подібного нацьковування дві третини росіян вважають, що  серед їхніх найголовніших ворогів США, Україна і Європейський Союз. Вчора їхніми ворогами  були чеченці, грузини, потім українці, а далі турки і знову українці. Хто на черзі? Називайте будь-яку націю чи країну, не помилитеся. Наслухавшись телевізора,  який «співає» з путінського голосочка, росіяни завтра запишуть у «бандери» будь-кого. 23 відсотка опитаних вважають, що Росія оточена ворогами з усіх сторін!

Звичайно, це ж «укри» захопили Кубань і воюють за «украинский мир» під Білгородом і Брянськом. Тому перелякана Росія ставить свої  С-400 в окупованому Криму. Дальність дії ракетних комплексів – чотириста кілометрів. Це щоб дістати до згаданих Дніпропетровська з Харковом?

І, нарешті, про окупацію. Росія вважає себе правонаступницею Радянського Союзу. Ми не будемо зараз говорити про Українську народну республіку, про загарбання  більшовицькими військами під командуванням есера Муравйова Києва і подальше комуністичне мародерство. Переважна більшість українців сьогодні оцінюють ті події, як окупацію. У 1939 році так «совєти» окупували  литовців, латвійців, естонців. Хотіли ще й фінів, та не вдалося. Відгризли лише частину території.

А ось як оцінював столітній наступ на Україну Владімір Лєнін – підпалювач світової пожежі, який втілив революційну теорію в російську криваву практику. Він продовжив  ординську традицію «собіранія зємєль», але не під імперським триколором, а з червоним комуністичним прапором.

Читаємо Лєніна в оригіналі, з авторськими підкресленнями:

«Теперь, с завоеванием  Украины и с укреплением Советской власти на Дону, наша сила крепнет. Мы говорим теперь, что источники хлеба и продовольствия, возможность получить топливо из Донецкого бассейна у нас есть… Мы должны не менее трех тысяч рабочих железнодорожников, частью крестьян из северной голодной России, двинуть на Украину… В одном из округов Донецкого бассейна, по полученным сведениям, также имеется 1 миллион пудов хлеба на расстоянии не более 10 верст от железной дороги.»

Так  Лєнін підбурював російських голодранців на подальше поневолення і пограбунок України, виступаючи перед московськими залізничниками у квітні 1919 року (т.38). Схоже нацьковував своїх вірних посіпак на війну з Україною на прес-конференції у квітні 2014 року і Владімір Путін. Те саме повторює сьогодні і його вірний опричник, держдумівець Лєонід Калашніков.

Дійсно, Росію оточують одні вороги. Бо у дикої монголо-татарської орди, що пересіла з коней на танки і знову пучиться захопити не лише Європу, а й увесь світ, друзів просто не може бути. Хіба лише ті, що готові впасти ниць перед господіном і холуйськи покласти голову на закривавлену плаху.