Для киян створили настільну гру з розвитку міста

У Києві проживає 560 тисяч киян до 18 років. Це величезна аудиторія, яка може та має бажання впливати на розвиток міста.

Нова інтерактивна настільна гра «Don’t stop! BE KYIV!» призначена для молоді столиці та дозволяє учасникам в інтерактивній формі, у ситуаціях, максимально наближених до реальності, набути практичних навичок щодо своєї ролі в активному житті громади. Про це повідомив Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Презентація гри відбулася під час круглого столу «Молодь як ключ до успішного розвитку столиці», на якому презентували можливості участі у житті столиці, які створює міська влада для молодого покоління киян. Зокрема, гра розроблена таким чином, що у процесі участі можна вирішити конкретні проблеми наявними в Києві інструментами участі. Таким чином учасники напрацьовують механізми вирішення реальних проблем свого району або міста.

У Києві проживає 560 тисяч киян до 18 років. Це величезна аудиторія, яка може та має бажання впливати на розвиток міста. Щоб задовольнити цей суспільний запит, Департамент суспільних комунікацій розробляє різнопланові та нестандартні шляхи навчання юних киян способам ефективної участі в розвитку міста.

Наприклад, комунікаційна настільна гра «Don’t stop! BE KYIV!». Це цікавий та дієвий варіант вивчення інструментів участі, завдяки якому молодь ще зі шкільної парти може змінювати місто на краще. 300 комплектів гри КМДА планує найближчим часом передати школам столиці. Навчальні заклади зможуть використовувати їх для громадянської освіти школярів.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform